Czy wiesz że?

Podczas godziny zajęć Pole Dance na poziomie początkującym jesteś w stanie spalić od 290 do 400 kalorii, a na poziomie zaawansowanym nawet do 700 kalorii.

Pole Dance

Pole Dance to seksowne ćwiczenia na rurze, które skutecznie wysmuklają sylwetkę, a jednocześnie podnoszą świadomość własnego ciała i uczą zmysłowych ruchów. Nie tylko nasze ciało czerpie korzyści z trenowania Pole Dance. Niesamowite jest to jak duży wpływ ma na naszą psychikę. W tańcu na rurze jest coś magicznego, co można odczuć już za pierwszym obrotem wykonanym wokół rurki. Jest to uczucie samodzielności, kobiecości dlatego każda z nas może poczuć się seksowna.

filler image

Jeżeli niczego nigdy wcześniej nie ćwiczyłaś to nic nie szkodzi, kurs rozpoczynasz od poziomu 0 (początkującego). Nie bój się o brak kondycji i umiejętności. Jest to sport gdzie wykorzystywanym obciążeniem jest ciężar własnego ciała. Zawiera on w sobie wiele elementów z baletu, akrobatyki, gimnastyki i fitnessu. Dzięki temu dochodzi do równomiernego i stopniowego przyrostu tkanki mięśniowej. Ta unikalna forma tańca może poprawić Twoją koordynację ruchową, elastyczność ciała, zwiększyć siłę oraz kształtować prawidłową postawę.

Szkoła tańca Anima Danza

Szkoła tańca prowadzi kursy tańca towarzyskiego,kursy tańca użytkowego, sportowego na wszystkich poziomach zaawansowania. Pracujemy wg autorskiego programu nauczania.

logofoot

Dane kontaktowe

Telefon:+48 785 983 794
Email: mateuszsmikiel@animadanza.pl
Adres strony: www.animadanza.pl

Szkoła Tańca Anima Danza
Aleja Wolności 2
67-200 Głogów