Nasi Instruktorzy

Mateusz Śmikiel - Założyciel szkoły, Zawodowy tancerz

Tancerz o najwyższej międzynarodowej klasie mistrzowskie „S” w tańcach standardowych oraz latynoamerykańskich. Przygodę z tańcem rozpoczął mając 12 lat.

W ciągu swojej kariery tanecznej kilkukrotnie wystąpił w programie telewizyjnym programu TVP 1 „Jaka to melodia?”, gdzie nabrał nowych doświadczeń w pracy z kamerą. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu na Wydziale Wychowania Fizycznego o specjalności Sport Osób Niepełnosprawnych. Ukończył szkolenia z zakresu sportów siłowych, fitness, zumba, pole dance. Od wielu lat prowadzi zajęcia taneczne oraz fitness dla dzieci i dorosłych. Z każdym dniem nabiera nowych doświadczeń i chęci szkolenia się.

Mateusz Śmikiel & Maria Sielicka to para taneczna o najwyższej międzynarodowej mistrzowskiej klasie tanecznej „S” w tańcach standardowych oraz tańcach latynoamerykańskich. Ich największym osiągnięciem jest Mistrzostwo Polski PTT i FTS kategorii 10 tańców. Ponadto są: • siódmą parą Pucharu Świata w 10 tańcach • finalistami Pucharu Europy w 10 tańcach • finalistami Mistrzostw Polski PTT i FTS w stylu standardowym • srebrnymi i brązowymi medalistami na Akademickich Mistrzostwach Polski • Mistrzami Okręgu Wielkopolskiego w stylu latynoamerykańskim i standardowym • Wicemistrzami Walca Wiedeńskiego - mistrzostw organizowanych w ramach Otwartych Mistrzostw Austrii • zdobywcami medalowych miejsc na wielu turniejach z cyklu Grand Prix Polski oraz WDSF Od listopada 2013 rywalizują w kategorii Zawodowców i są reprezentantami Polski na Mistrzostwach Świata w 10 tańcach.

Kalina Tomczak-Śmikiel - Instruktor Pole Dance

Od dzieciństwa związana ze sportem. Swoją karierę rozpoczynała od akrobatyki. Później był to tenis ziemny i pływanie. Największą jednak pasją stał się taniec towarzyski oraz jeździectwo.

Na studiach poznała Pole Dance i to była „miłość od pierwszego obrotu”. Jako instruktor zwraca uwagę nie tylko na poznanie nowych figur lub kombinacji, ale przede wszystkim stara się, aby kursantki czerpały przyjemność z zajęć. Każda pozycja jest tłumaczona z ogromną cierpliwością dzięki czemu można doskonale poznać własne ciało i nabrać pewności siebie.

Z własnego doświadczenia wie jak trudne i stresujące są pierwsze zajęcia, dlatego też swoją osobą postara się pomóc i przyjemnie przełamać „pierwsze lody”.

Paulina Obiała - Instruktor, Zawodowy tancerz

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła mając 5 lat i to właśnie stało się jej życiową pasją. Od początku był to taniec towarzyski. Zdobyła najwyższą klasę taneczną "S" w tańcach latynoamerykańskich oraz "A" w tańcach standardowych.

Szkoliła się pod okiem najlepszych trenerów, mistrzów Polski i Świata. Wielokrotnie wygrywała międzynarodowe turnieje tańca w Polsce, jak i za granicą. Zdobyła tytuł Vice Mistrza Dolnego Śląska. Kilkakrotnie zakwalifikowała się do finału turnieju GrandPrix Polski. W swoje zajęcia wkłada wiele emocji i pasji. Swym zamiłowaniem do tańca szybko zaraża innych. Uważa, że kluczem do spełnienia oczekiwań, nawet u najbardziej wymagających jest indywidualne podejście do każdej pary.

Studentka 5 roku Wychowania Fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ze specjalnością Menedżer Sportu i Rekreacji. Licencjonowany instruktor fitness.

Maria Sielicka - Instruktor konsultujący

zawodowa tancerka tańca towarzyskiego, trenerka tańca, sędzia Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Posiada najwyższą międzynarodową mistrzowską klasę taneczną „S” w tańcach standardowych oraz tańcach latynoamerykańskich.

Jej największym osiągnięciem wraz z partnerem Mateuszem Śmikiel jest Mistrzostwo Polski PTT i FTS w kategorii Amatorzy 10 tańców. Reprezentowała Polskę na wielu turniejach najwyższej rangi zdobywając m.in. siódme miejsce na Pucharze Świata, finał Pucharu Europy w 10 tańcach oraz wicemistrzostwo w Otwartych Mistrzostwach Walca Wiedeńskiego organizowanych w Austrii.

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, doktor nauk ekonomicznych w zakresie towaroznawstwa, obecnie adiunkt w Katedrze Towaroznawstwa Żywności na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Konsultantka Szkoły Tańca Anima Danza

Szkoła tańca Anima Danza

Szkoła tańca prowadzi kursy tańca towarzyskiego,kursy tańca użytkowego, sportowego na wszystkich poziomach zaawansowania. Pracujemy wg autorskiego programu nauczania.

logofoot

Dane kontaktowe

Telefon:+48 785 983 794
Email: mateuszsmikiel@animadanza.pl
Adres strony: www.animadanza.pl

Szkoła Tańca Anima Danza
Aleja Wolności 2
67-200 Głogów